mosoj

Co znamenají tyto zkratky lab. hodnot ?

Mám v lékařské zprávě tyto zkratky laboratorních hodnot -CIK a KO. Nemohu nikde v seznamu najít význam těchto zkratek.
Doplňuji:
Bumbes je kofr !!! Dnes jsem se ptal na to CIK své praktické lékařky a také nevěděla.

Nejlepší odpověď
Bumbes

CIK – cirkulující imunitní komplexy
KO – klinický obraz
Doplňuji:
díky, chvála potěší a zahřeje skoro jako panáček Peach Vodky…

Další odpovědi
Miroslavst

Pevně doufám, že za tuto službu ohledně dotazu u lékařky jste zaplatil poplatek 30,–Kč.
Byl zde dotaz, co s těmi penězi dělají. Této lékařce bych doporučil si za ně koupit literaturu a doučit se.

mosoj

Bumbes : Díky. Ještě že tak, nestojí to za moc, ale už jsem se lekl že jsem dostal KO.