kaktur

co znamená význam : má to ale háček ?

Nejlepší odpověď
iceT

zádrhel,podmínka

Další odpovědi
annas

V tomto významu to znamená, že nemůžete vyřešit určitý problém, nebo se na něčem domluvit, něco koupit, protože se objeví nějaká příčina, závada či záhada, problém apod.

Jdete si něco koupit, ale předmět je dražší, než jste počítal, máte s sebou málo peněz, takže máte problém, je v tom háček. Určitě jste se ocitl v nějaké situaci, kterou nešlo hned řešit.