panenka

co znaméná slovo Gibts

Dobrý večer potřebovala bych vědět při učení a přeložení jedné věty jsem narazila na slovo Gibts nad t je čárka můžete mi prosím poradit co to je za slovo když se přeloží do češtiny děkuji.
Doplňuji:
Dobrý večer Chezzie byla byste prosím tak moc hodná a mohla mi přeložit Gibts nad t tá čárka gar nicht děkuji.

Nejlepší odpověď
Chezzie

podle mě je to německy – staženina slova gibt es = zkráceně gibt´s – takže něco jako máte, existuje (např. Gibt es hier einen Arzt – je zde lékař…)
Doplňuji:
podle mých už velmi chabých znalostí NJ to znamená : vůbec není.. (asi to máte v nějakém kontextu jako „že to tam vůbec není“