kiky

Co znamená slovo dezertující?

Ahoj mám referát a nevím jak mám nahradit slovo dezertující.
Doplňuji:
Prosim Vás,ještě slova : Menševici,sově­ty,eseři,sepa­rátní mír.

Nejlepší odpověď
bolak

Dezertér je zběh, čili dezertující bych nahradil zběhnuvší nebo přeběhnuvší, ale je to taková ta „stará“ krkolomná čeština, kterou nevím, jestli je možné ještě dnes použít.

Další odpovědi
beer

A proč nepoužiješ Google sama ? Je tam přece vše ))

quentos

ale co by to nebylo možný, ve scrabblu ji používáme běžně ;{)>