děduš

Co znamená "papilokarcinom horního kalichu?

výraz v lékařském nálezu

Odpovědi
anonym

jen jsem to dala do vyhledavače, zkuste si něco z toho otevřít
https://www.go­ogle.cz/search?q=pa­pilokarcinom+hor­n%C3%ADho+kalichu&i­e=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=or­g.mozilla:cs:of­ficial&client=fi­refox-a&channel=sb&gfe_r­d=cr&ei=seCiU8CxI­eik8wftp4DYDg

mosoj

Papilokarcinom je zhoubný nádor močových cest. V tomto případě se zřejmě dostal do ledvin.

Osobně vlastním papilokarcinom močového měchýře od roku 2006. Absolvoval jsem devět zákroků na odstranění. Vždycky potvora znovu naroste. Jediná klika je, že z močového měchýře nádor nemetastázuje.
Doplňuji:
Koukám jak se to dost lidí bojí po pravdě nazvat. To je zbabělost.