Co znamená neustálé potkávání sanitek?

At už houkající,nebo jen,že tak jedou po silnici..at už sama nebo z někým jedu v autě..

Odpovědi
Lencis

Znamená to jediné… že všude je spoustu nehod, úrazů a nebo taky kolapsů z horka či dusna před bouřkou… nic víc nic míň.

Pokuď máš na mysli nějakou pověru, tak na ty já nejsem 😉

LejdyTerr

když jsem v Jihlavě, tak tam taky každkou hcvíli něco houká…Pověrám nevěř a buď ráda, že v té snaitce nejsi ty:-)

Attack-design

spousty nemocných a vaše náhody na ně narazit

Dandi

Moc nerozumím Vaší otázce, jestli se ptáte v tom nejjednodušším slova smyslu, tak se jedná pouze o náhodu. Pokud žijete například u nemocnice, tak se nemůžete takovému jevu divit.