stryda

Co znamená na TV obrazovce např. NOVA a za názvem P?

při editaci programu se mi objeví NOVA a nebo NOVA P jaký je rozdíl a co to P znamená

Nejlepší odpověď
annas

NOVA/P " znamená přechodné vysílání do 30.6.2020, poté budete muset program naladit jinde, tj. ve finálním multiplexu 23."

https://www.di­gitalnitelevi­ze.cz/forum/di­gitalni-vysilani-dvb-t-pokryti-mlada-boleslav/nova-p-249344/?kotva=nova-p-249346

Více o přechodových sítích

„Sítě celoplošné a sítě s velkým pokrytím“

„Vysílače Českých radiokomunikací: sítí 1–3 (DVB-T) přechodových sítí 11–12 (DVB-T2)
Vysílače Digital Broadcasting: síť č.4 (DVB-T) přechodová síť 13 (DVB-T2)“

http://www.pri­jemdigitalnite­levize.cz/praz­skeprogramy.htm

Další odpovědi
anonym

skutečně jde o označení programu jehož vysílání v rámci [P]řechodného multiplexu na dané frekvenci nebude mít dlouhého trvání. Nalaďte místo nich programy, které mají v názvu T2.

quentos

Nemýlím-li se, jde o „premiéru“ daného pořadu, je tedy vysílán poprvé.

Ida

Tv2nova