Smackdown

Co znamená, když se při cvičení začne klepat tělo?

Chvět, třást, atd.

Nejlepší odpověď
Kepler

Asi fyzické přetížení. Taky se mi to zamlada stávalo, když jsem horolezil. Ale tam se navíc podepisoval strach – tedy nárůst adrenalinu. Možná při vysoké fyzické zátěži ten adrenalin taky stoupá.

Další odpovědi
Altair-AC

Přesně jak píše Kepler… Já třeba dělal plank v kliku asi dvě minuty a posledních 20 vteřin se mi tělo klepalo jak lachtan, ale vydržet se to dalo 🙂

StandaSan

Mně to dělává po cvičení a vždycky pomůže, když se najím, takže bych řekl, že to má něco společného s tím, že jsou svaly unavené a potřebují živiny – ideálně bílkoviny. Pokud cvičíš, tak bys tomu měl určitě uzpůsobit i jídelníček, třeba si ho můžeš nechat bezplatně poslat odtud – https://www.pes­tryjidelnicek­.cz/

Kajolka

Počkej, kde teda kupuješ sportovní oblečení?

Lailinka

Doporučuju kouknout na tuto stránku cs.dragonflybran­d.com. Mají moc krásný a hlavně kvalitní věci :)

Cizecek.M

Ahoj, tak já jsem si zamilovala pole dance. Potřebuju si koupit oblečení na něj. http://www.ja­rodic.cz/cz/fo­rum-rodicu-hlavni-strana.php Máte zkušenost s tímto shopem?