Avatar uživatele
Laurísek

Co znamená, když na mě kluk zírá, když mluvím se svými kamarádkami?

Když jsem mluvila s kamarádkami, tak jsem ho viděla, jak na mě zíral. Stál od nás asi dva metry. A neměl tam nikoho ze svých kamarádů, protože hodně lidí chybělo. No ale furt na mě zíral a občas si tak házel s telefonem, když jsem se na něj podívala.

Zajímavá 0 před 1504 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
elkon

Asi byl zvědavej.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
autacek

Chtěl by. Se s tebou blíž seznámit. Asi.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

1 – Znakovou rečou žiadal o kontakt
a/ teba
b/ tvoju kamarátku
2 – stáli ste mu vo výhľade
3 – nudil sa pri čakaní
a/ na teba
b/ na tvoju kamarátku

Jaj dievčica, za našich dievčenských časoch to bolo ľahšie…
neboli mobily.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hapiky

Možná si říkal: Šikovná holka(kdyby nekradla)!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Zkrátka jen zíral. Pokud nechceš, aby se na tebe někdo díval, nos burku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Se kochal pohledem na přírodní krásy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

To nemůžeme vědět, protože je to odvislé od individuality dotyčného kluka. Pro pochopení příklady>

  1. zírá na tebe zjentek > oceńuje šperky, mobil, hadry, obuv a z toho extrapoluje případnou žádnoucnost jeho „láskové akce“
  2. zírá na tebe Kepler > oceńuje/hodnotí „přednosti“, „zadnosti“ apod., z čehož nakonec vyplyne, jestli s ním skončíš ve křoví nebo ne
  3. zírá na tebe Dochy > pravděpodobně ses zpozdila s placením splátek/úroků, na ARO budou mít s tebou DOST práce (možná ale pofrčíš rovnou na patologii ;) :D)

Už tomu rozumíš? ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

… a zaujatej 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Jsou dvě možnosti. Možná se díval tím směrem, protože tam byla nějaká památka, obchod, nebo někoho čekal anebo jsi ho zaujala ty, a tak tě hodnotil, pozoroval a možná si vybíral, koho osloví. Nebo to byla náhoda.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

aliendrone, vaša nečakaná skromnosť ma prekvapuje. Píšete o troch výrazných osobnostiach,ale kde je: „zírá na tebe aliendrone“?

před 1503 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

led>>> Ale slniečko pôvabné… (Víte co mi dalo práce napsat „O se střechou“? Musel jsem přes mapu znaků!) Rád bych Vaši Velkomožnost upozornil, že jsem ALIENDRONE!

Tudíž když zírám, nejsem vidět a proto mne nikdo nevidí, zejména potenciální oběť ne! Už jen proto, že volím z principu skrytý přístup, nejlépe zákeřně zezadu. A i když se sice občas jeví, že NĚKTERÉ ženy mají oči i vzadu, tak pokud vím, je to JEN lidový folklór.

Tudíž obrat „když zírá aliendrone“ má podobný význam jako „VŠECHNY prvky prázdné množiny“, „k mužům milosrdná led“ a jiné významově ekvivalentní věty/slovní spojení. ;) :D :D

před 1503 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

„NĚKTERÉ ženy mají oči i vzadu, tak pokud vím, je to JEN lidový folklór.“ Máte pravdu, správnejšie by malo byť „NĚKTERÍ lidé vidí i za sebe“ a „to není lidový folklór“

před 1503 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek