Laurísek

Co znamená, když na mě kluk zírá, když mluvím se svými kamarádkami?

Když jsem mluvila s kamarádkami, tak jsem ho viděla, jak na mě zíral. Stál od nás asi dva metry. A neměl tam nikoho ze svých kamarádů, protože hodně lidí chybělo. No ale furt na mě zíral a občas si tak házel s telefonem, když jsem se na něj podívala.

Nejlepší odpověď
elkon

Asi byl zvědavej.

Další odpovědi
autacek

Chtěl by. Se s tebou blíž seznámit. Asi.

led

1 – Znakovou rečou žiadal o kontakt
a/ teba
b/ tvoju kamarátku
2 – stáli ste mu vo výhľade
3 – nudil sa pri čakaní
a/ na teba
b/ na tvoju kamarátku

Jaj dievčica, za našich dievčenských časoch to bolo ľahšie…
neboli mobily.

hapiky

Možná si říkal: Šikovná holka(kdyby nekradla)!

Drap

Zkrátka jen zíral. Pokud nechceš, aby se na tebe někdo díval, nos burku.

dubraro

Se kochal pohledem na přírodní krásy.

aliendrone

To nemůžeme vědět, protože je to odvislé od individuality dotyčného kluka. Pro pochopení příklady>

  1. zírá na tebe zjentek > oceńuje šperky, mobil, hadry, obuv a z toho extrapoluje případnou žádnoucnost jeho „láskové akce“
  2. zírá na tebe Kepler > oceńuje/hodnotí „přednosti“, „zadnosti“ apod., z čehož nakonec vyplyne, jestli s ním skončíš ve křoví nebo ne
  3. zírá na tebe Dochy > pravděpodobně ses zpozdila s placením splátek/úroků, na ARO budou mít s tebou DOST práce (možná ale pofrčíš rovnou na patologii ;) :D)

Už tomu rozumíš? ;) :D :D

Alesh

… a zaujatej 😉

Kelt

Jsou dvě možnosti. Možná se díval tím směrem, protože tam byla nějaká památka, obchod, nebo někoho čekal anebo jsi ho zaujala ty, a tak tě hodnotil, pozoroval a možná si vybíral, koho osloví. Nebo to byla náhoda.

led

aliendrone, vaša nečakaná skromnosť ma prekvapuje. Píšete o troch výrazných osobnostiach,ale kde je: „zírá na tebe aliendrone“?

aliendrone

led>>> Ale slniečko pôvabné… (Víte co mi dalo práce napsat „O se střechou“? Musel jsem přes mapu znaků!) Rád bych Vaši Velkomožnost upozornil, že jsem ALIENDRONE!

Tudíž když zírám, nejsem vidět a proto mne nikdo nevidí, zejména potenciální oběť ne! Už jen proto, že volím z principu skrytý přístup, nejlépe zákeřně zezadu. A i když se sice občas jeví, že NĚKTERÉ ženy mají oči i vzadu, tak pokud vím, je to JEN lidový folklór.

Tudíž obrat „když zírá aliendrone“ má podobný význam jako „VŠECHNY prvky prázdné množiny“, „k mužům milosrdná led“ a jiné významově ekvivalentní věty/slovní spojení. ;) :D :D

led

„NĚKTERÉ ženy mají oči i vzadu, tak pokud vím, je to JEN lidový folklór.“ Máte pravdu, správnejšie by malo byť „NĚKTERÍ lidé vidí i za sebe“ a „to není lidový folklór“