Zacheus

Co znamená, když má stolice neplave, z části má normální barvu a zčásti je šedá (s ostrým přechodem)?

Tvar má normální a jinak žádné obtíže na sobě nepozoruji.

Nejlepší odpověď
zjentek

🤮🤮🤮 … ale jo, proč ne…

To mně připomnělo pobyt v luxusní destinaci u moře na středním východě kdy přítelka s nadšením oznamuje „hele, támle plavou stolice!“ ((;

Stolice obvykle neplave. Pokud ano, něco není s produkujícím ok. Nejspíše s trávením, bo zjevně se tvoří více plynu. A asi jsi snědl myš. Žertuju, ale zaměřil bych se na stravu, zda ta tvá je pro tebe vůbec vhodná. Někdy jíme celý život špatně a nebudeš tomu věřit, ale často to ANI NEVÍME. Zpravidla bo ani nechceme! Šedé zabarvení může být klidně i z tablet. Otázkou je, co je vlastně normální barva stolice. Třeba hinduisté mají stolici více dozelena ale vlastně zdaleka nejde jen o hinduisty, zbarvení dozelena je docela normální, když žiješ zdravě, na př. podle ájurvédy, v Indii je to samý zelený lejno, i já tam běžně ztrácel zelené bobky a tehdy jsem se zdravotně cítil nejlépe, to musím přiznat. Čili já bych se toho nebál. Ať ti hovno klesne ke dnu, vítr do plachet a barvu exkrementu jen tu nejlepší ti přeji já, zjentak. 🙏 Haré Krišna

Další odpovědi
Mravenec

Jdi k doktorovi a nekaž nám oběd.

paul1

Vzpomněl jsem si na báseň od Jaroslava Vrchlického:

Zdroj: https://www.cesky-jazyk.cz/citan­ka/jaroslav-vrchlicky/balada-o-hovne.html#ax­zz7w7cyIDkv