ReinoD

Co znamená „get rekt“?

Odpovědi
anonym

„get rekt“ se užíva v chatu například v Counter Strike a je to „trollovaní“ dětí :)
Vice info zde :) :http://www.ur­bandictionary­.com/define.php?ter­m=get%20rekt

PROSTĚ PÁN

Také se to využívá všude po internetu jako „nechtěl bych“, když se někomu stane něco špatného, ale spíše jako fráze pro výsměch.

Slurm

Od hledání významu cizích,většinou slangových slov je tu taková krásná webovka www.urbandicti­onary.com. Co ti můžu říct je že české pojetí tohoto slova je často lehce nepřesné, což je ale pochopitelné.

BOSS 2

get rekt neboli dostat rekt je něco jako být zesměšněn či ponížen někým. Například kamarád řekne at si sedneš na židli, ty si chceš sednout, on židli pod tebou vezme, ty spadneš, on řekne get rekt, něco jako haha to si nečekal. Nebo i v nějaké počítačové hře někoho porazím tak se mu vysměju ne tím že hru neumí hrát ale tím že jsem ho nečekaně porazil či jinak. Nebo na někoho zavolám, on se otočí a zeptám se ho co chce, já mu řeknu nic a on se naštvaný zas otočí zpět, ,,zrektil,, jsem ho