milzme

Co znamená FULL HD.

Jaké parametry má mít televize s označením FULL HD ? Je to stejné jako HD TV 1080 p ?
Děkuji.

Odpovědi
anonym

Logo, kterým bývají označovány HDTV televize/přijímače podporující rozlišení 1080p, tedy dosud nejkvalitnější možné HD zobrazení.
Full HD znamená velice kvalitní, detailní a ostrý obraz, který vyžaduje stejně kvalitní LCD nebo plazma TV. Filmy či hry (Xbox 360, PlayStation 3) ve Full HD vyžadují rychlé a náročné zpracovávání velkých objemů dat.