Boženka

Co znamená drag-n-drop?

Chci si zahrát jednu zajímavou hru, ale nerozumím pojmu „systém drag-n-drop“. Můžete mi to, prosím, vysvětlit?

Nejlepší odpověď
dave09

Na tomto systému nic těžkého není. V překladu název znamená táhni a pusť. Ve vaší hře nejspíše budete přemisťovat nějaké předměty, tudíž na nějaký klikněte myší, držte stále levé tlačítko, pohněte myší na místo, kam chcete objekt přetáhnout a pak můžete levé tlačítko myši uvolnit. Přemístění je hotovo.

Možná tento způsob používáte a jen si to neuvědomujete. Například při přesouvání ikon souborů atd.

Další odpovědi
alenka901

hra se ovládá pohybem myší