D-ja

Co znamená délka studia 0,5; 1,0; 1,5; Jde o roky?

Co znamená délka studia 0,5; 1,0; 1,5; … jde o roky? půl roku, rok…tři roky atd?? děkuji
Doplňuji:
Detail: spoluzaci.cz zalozeni nove tridy ->delka studia

Odpovědi
Alesh

Tak z takhle debilně položené otázky, bez jakéhokoli detailu, jde jen spekulovat, že to tak pravděpodobně bude.
Doplňuji:
no, tak co jinýho by to mělo být? Ve dnech, v týdnech? 🙂 Zkrátka ti umožňují založit jakoukoli třídu, třeba i pro nějaký jednosemestrální (půlroční) kurz. Jaký tam je nejvyšší číslo? Roste to furt po půlkách? Jestli je možno vybrat od 0,5 do řekněme 8 a roste to po půlkách, pak to jsou jasně roky. Ta 8 taky platí jen ±, záleží, co tam programátoři zadali, může tam být klidně i vyšší číslo. Jinak to celé samozřejmě ověříš tím, že zadáš počet roků a někde tak pak bude vidět, odkdy dokdy jste studovali.

da ny

Zde 1.5 znamená 18 měsíční studium
http://www.vsem­.cz/struktura-studia-mba-15-ar-20142015.html
Jinde je označeno 3 leté studium (automechanik) k9odem 1:0…
Chybí dostatekinformací…