Gaming-Man

Co znamená a obnáší na SOŠ studijní obor „Rodinka“?

Nejlepší odpověď
annas

Obor Provozní služby (ŠVP Rodinka) (69–54-E/01). Jde o dvouletý učební obor.

„Absolvent se uplatní při úklidu v cizí domácnosti, ve zdravotnických a sociálních zařízeních, v ubytovacích zařízeních, kancelářích, veřejných prostorách apod. Vykonává pomocné služby v domácnosti klienta. Provádí pomocné práce při přípravě pokrmů. atd. “

http://www.sez­namskol.eu/obor-detail/9821-provozni-sluzby-svp-rodinka/

Další odpovědi
ivzez

Rodinka není studijní obor, jde o dvouletý učební obor.

Víceméně jde o pomocné práce v sociálních či zdravotnických
zařízeních, případně v kancelářích, domácnostech, …

Emefej

Učiliště pro služky, pomocnice v domácnosti, hospodyně apod.