Arne1

vložit do Ústavy definici manželství jako svazek muže a ženy (návrh KDU-ČSL)

Další odpovědi
Rocker

vložit do Ústavy definici manželství jako svazek muže a ženy (návrh KDU-ČSL)

Ametyst

vložit do Ústavy definici manželství jako svazek muže a ženy (návrh KDU-ČSL)

Manželství je svazek muže a ženy, ze kterého se narodí děti. Stejnopohlavní páry pak budou krást děti jako v Norsku, s požehnáním vlády?

Pepa25

posílení práv párům stejného pohlaví (ale ne s názvem manželství)

Zachovat registrované partnerství + dořešit dědění atd.

Lgee

vložit do Ústavy definici manželství jako svazek muže a ženy (návrh KDU-ČSL)

_Satan_

uzákonit manželství pro všechny (návrh Pirátů a STAN)

Nenechme homofoby řídit naši zem.

ten který je

vložit do Ústavy definici manželství jako svazek muže a ženy (návrh KDU-ČSL)

elkon

vložit do Ústavy definici manželství jako svazek muže a ženy (návrh KDU-ČSL)

jáára

jiný návrh

Žiju se psem. Stačí?
A fakt je mi to u zadní díry.

agentpv

posílení práv párům stejného pohlaví (ale ne s názvem manželství)

paul1

posílení práv párům stejného pohlaví (ale ne s názvem manželství)