petíí

Co vystudovat za střední školu, abych mohla pracovat jako rodinná poradkyně?

Ahoj mám dotaz co vystudovat za SŠ a potom za vysokou,abych mohla být rodinná poradkyně.

Odpovědi
n3ro

Střední škola nebude tak důležitá, ale samozřejmě pro Tebe bude lepší nějaká spíše humanitně zaměřená a pak bude následovat studium psychologie na nějaké vysoké škole.

anonym

SŠ není směrodatná, záleží jaká poradkyně ► finanční, psychologická a jiné ◄ podle toho si vybrat školu a zaměření