TONICK

Co vybrat za hybrida, aby splňoval mé požadavky?

Dobrý den,
chci si pořídit nový TV přístroj do bytu a nevím jak na to.. Poradíte? Děkuji..

Jednak chci přístroj s co nejmenší spotřebou, čemuž by asi vyhovoval ne LCD displej, ale LED displej..

Dále chci, aby byl plochý a uhlopříčku neměl nejmenší..

Pokud by to šlo, ocenil bych, kdyby se na něm dal obraz rozdělit na dvě části /vysvětlím později/..

V neposlední řadě samozřejmě potřebuji, aby uměl vůbec televizní signál přijímat /ikdyž integrovaný set-top-box mít nemusí, protože ten mám a nebyl by problém to propojit, šlo-li by to/..

Dále bych chtěl, aby se k němu přes VGA vstup připojit notebook a já televizor mohl použít i jako „větší monitor“.. S čímž souvisí můj dotaz na možné rozdvojení obrazu, které bych si představoval tak, že bych třebas na jedné půlce dělal práci na počítači a na druhé bych mohl sledovat televizní program.

Nevadilo by mi, kdyby TV podporoval příjem kanálů v HD kvalitě (ČT HD, Nova HD, atd.)..

Vím, že asi mé požadavky nejsou nejmenší, ale věřím, že něco takového existuje 🙂 Děkuji za odpovědi..

Každou náležitě odměním 🙂
Doplňuji:
A jak je to prosím s tím možným rozdělením obrazu na „televizní“ část a „počítačovou“ část? Díky

Nejlepší odpověď
Michal Kole

třeba Samsung UE32D6510

http://beta.czc­.cz/samsung-ue32d6510-lcd-televize-32-/88798/produkt

nebo levnější LG 32LW4500

http://beta.czc­.cz/lg-32lw4500-lcd-televize-32-/91737/produkt?q-c-4-f_2026680=d32.0&q-direction=DESC&q-c-0-f_2026605=sLCD&q-category-id=90sctvn0s6­j5gaqckceah4l51a&q-c-3-f_2026681=s1&q-c-2-f_26628782=s1&q-c-1-f_2026672=s1
Doplňuji:
Na Vaše rozdvojení obrazu potřebujete TV Tuner do USB portu, třeba tento Gigabyte GT-U7300

http://beta.czc­.cz/gigabyte-gt-u7300/78278/p­rodukt?q-c-2-sticker=sTOP&q-direction=DESC&q-category-id=7ifon4tepghknbm5kq3fo­c5712&q-c-0-f_2025079=sUS­B+2.0&q-c-1-availability=r1-

To nemá s TV nic společného

Další odpovědi
Hlada

Na obecnou otázku se nedá konkrétně odpovědět. Chtělo by to alespoň upřesnit velikost. Zadejte si do vyhledávače „monitor MPEG4“ a můžete se hodiny a hodiny probírat v nabídkách. Je z čeho vybírat. Na dva obrazy by byl lepší tuner do PC a mít otevřená dvě okna. Pak by stačil obyčejný monitor.

P.T.

  1. Není zač 🙂
  2. LED displej neexistuje. Je to LCD displej podsvícený LED diodama.
  3. S tloušťkou už dnes není problém.
  4. Pokud by byl počítač připojený přez HDMI, můžete v TV využít funkce PIP (Picture In Picture – Obraz v obraze) a nemusíte řešit externí tunery. Pokud nebude připojen přez HDMI, pak musíte.
  5. Každá TV umí TV signál přijímat. Monitor taky, pokud má integrovaný např. DVB-T tuner.
  6. MPEG 4 tuner pro HD kanály je dnes u renomovaných výrobců už standard.
  7. Nejmenší? Standardní 🙂 A není s tím vůbec žádný problém.

Doporučuju navštívit nějakou kamennou prodejnu, kde vám vše ukážou a na přání předvedou, můžete si to takhle před koupí ověřit a vyzkoušet.

anonym

Nejlepší by bylo navštívit autorizovanou prodejnu a tam vše uvidíš na vlastní oči a uslyšíš na vlastní uši!