Vercule

Co všechno umí kamerové zařízení?

Potřebovala bych kamerové zabezpečení na dům, tak budu ráda, když dostanu doporučení přímo na kameru, která půjde spárovat s telefonem a já se budu moct kdykoliv na kameru připojit, když nebudu doma.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Tohle umí každá lepší „mimi-chůvička“ (IP kamera) za cca 2 tícky, můžeš s ní přes telefon hýbat (směrovat pohled), reaguje na pohyb a zvuk (o čemž ti pošle na mobil echo) a dokonce můžeš přes v ní instalovaný reprák na dálku (třeba z krámu) telefonem haranta konejšít (nebo zlodějovi nadávat bububu)! ;) :)

Pokud jde ale o zabezpečovací systém, tak je to jiná káva. Tady je ve hře mnoho faktorů (od podmínek instalace k počasí), přes míru odolnosti proti útoku či počet sledovacích bodů, možnosti napojení dalších security/rescue systémů (od požárních čidel po fízly/sekuriťáky) nebo po kapacitu záznamového úložiště až po cenu. Protože jde o KRITICKY DŮLEŽITOU VĚC, je namístě konzultovat se specialisty.

Další odpovědi
elkon

Třeba tohle: https://www.trx-baterie.cz/Bez­pecnostni-kamery-c29_0_1.htm?gclid=C­j0KCQiArt6PBhCo­ARIsAMF5wahAs­sVdaiLQGi3d7KSxSVB­DN91n8ZyU-qzWnlMKfBT4qt­qYwUyNbzkaAta­gEALw_wcB

Millisek

Těch možností je Veroniko hodně. Dívala ses vůbec jaké jsou možnosti ?

Kazatel

Obyčejná wifi kamera s tím co popisuješ, není dnes žádná vzácnost, ovšem pokud chceš opravdovou lahůdku, zkus ke dveřím třeba toto https://www.al­za.cz/google-nest-hello-d5488383.htm poznává to dokonce i obličeje, no prostě mazel.