LuK4S3k CZ

Co všechno se stane když si někdo neaktivuje Windows 7 do 30 dnů ?

Nejlepší odpověď
www

Nebudeteš moci používat všechny funkce systému Windows, při aktivaci se kontroluje totiž pravost systému. Takže pojede/nepojede 😉
Více ve zdroji

Zdroj: windows.micro­soft.com/cs-cz/windows7/ac­tivating-windows-7-frequently-asked-questions

Další odpovědi
Bedy

Potom co se přihlásíte do Windows, tak na Vás vybafne hláška s tím, abyste provedl aktivaci nebo zadal nový product key, který je nutné hned aktivovat – ať už přes internet nebo bezpečnější volbou, a to přes telefon.
Aktivace přes telefon trvá asi 3 minuty a je bezpečnější v tom smyslu, že při aktivaci přes internet mohou být poslány určité údaje o počítači, které by se posílat nemusely.
Aktivace přes telefon je výhodnější i v tom smyslu, pokud jste stejný kód už někdy použil na počítač, který už není v provozu, nemůže se stát, že by aktivací neprošel – vlastní zkušenosti.

Hlada

Start systému skončí obrazovkou s výzvou k aktivaci.