ondra07

Aktivace windows 8

Ptám se jen teoreticky, ale co se stane, když bych neměl aktivovaný OS Win 8? Kdybych ho měl nainstalovaný, ale chtělo by to aktivaci. Může ten systém třeba přestat fungovat po nějaké době nebo co?

Děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
Bedy

Windows je nutní do 30 dnů od instalace aktivovat, po této době se zablokuje přihlášení pro všechny účty a místo toho bude vyskakovat okno s tím, že Windows musíte aktivovat – ať už po internetu nebo přes telefonní automat.

led

Bedy, ako sa aktivuje Windows 8, prosím?

Bedy

Windows 8 se aktivuje do 3 dnů většinou automaticky přes internet nebo to lze telefonicky – jako ve Windows 7 – stisknete Win+Pause/Break, sjedete dolů a tam to máte
Jinak lze použít KMS server – to se týká firem, škol apod. – a to pak jede přes Příkazový řádek – příkaz může vypadat nějak takto: cscript slmgr.vbs -skms kms.domena-firmy.cz

led

ďakujem

led

Kľudne mi spôsob aktivácie W8 pošlite do pošty – nemám uzavretý profil