Adams_CZ

Co všechno ovlivňuje styl jednotlivce?

Tuto otázku jsme dostali jako DÚ k slohovce, ale vůbec mě nenapadá, jak odpovědět. Poradíte mi? Díky

Nejlepší odpověď
Psychotic

Tlak okolí, imitace vzorů, míra potřeby se odlišit, osobnost a dlouhodobý psychický stav. Teď to stačí rozvést na pár stran.

Další odpovědi
anonym

Napřed si odpověz na otázku – „co je to styl jednotlivce?“.
Pak se zamysli, zda ty sám „styl“ máš – a pokud ano, čím je ovlivněn (určen).
😉

zjentek

asi to bude krátkej sloh, no ale vzhledem k tomu, že dva stejný jednotlivci neexistujou, nemůže se nabízet ani žádný jejich styl ..dalo by se napsat něco o tom, co znáš z médií, jen aby bylo o čem psát ..tomu učitelé rozumět budou