zjentek

Co vše nosil Patrick Jane na levý ruce, tedy krom luxusních hodinek?

Mentalista.

Odpovědi
aliendrone

A já doufal, žes vykročil správným směrem (Charlize Theron, Margot Robbie), ale asi jsem se mýlil. :(
Promiň, ale na rozdíl od výše zmíněných kapitálních bestií nepovažuji dementalistu jako zajímavé téma k diskuzi, natož to, co nosil (či čím si potřísnil) levou ruku. ;) :D :D

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Aliene, Čár-Líza mně stejně dlouho nevydrží, bo cítím, že někde hluboko v duši jí už „zanáším“. Je v tom furt ta Sarah, chjo… Ale ještě se to zcela neprojevilo. Pomalu se to přesto dere na povrch… dám vědět! (; ((;