Complex

Co vám nejvíce pomohlo na zalehlé dutiny v nose a hlavě?

Nejlepší odpověď
zjentek

Zalehlé dutiny? Tak takhle jsem se na TO ještě nepodíval ;)

V lékárně prodávaj heřmánek- extrakt v alkoholu. Tak vem kapátko, řádně zakloň hlavu a do každý dírky (ale jenom nosní) po 2–3 kapky. Je to trochu drastický způsob, ale převážně účinný! (Pokud nejde o chronický stav.)

Další odpovědi
dudu

Napařit nohy a nahřát soluxem.

zbyndo

Ja som skúsil v zúfalstve,kôli hroznej bolesti zrejme kôli upchatym dutinam v hlave, presnejšie v oblasti čela,radu MUDr.Kabinu,(je tomu možno aj 20 rokov dozadu,), túto procedúru: Napustiť do vane teplú vodu, toľko,aby si mal ponorené členky,a zároveň ponoriš ruky po predlaktie, nič iné,zotrvaš v tejto polohe pár minút.Mne to povolilo,veľmi sa mi uľavilo, veď za pokus to stojí,

agentpv

krájet cibuli, strouhat křen …

Brblal

Mě nejvíce pomohl infrazářič (taková elektrická lampa, s velkou červenou žárovkou) tou jsem se opatrně nahřál, bolest ustoupila, a uvolnilo se to…