dust8

Co vám nejlépe zabralo na suchý kašel?

Nejlepší odpověď
Viktorie II.

Kodein, ale ten je na předpis.

Další odpovědi
quentos

Cibulová šťáva s cukrem (2–3 cibule nakrájet na kostičky, prosypat cukrem a dát nejlépe do skleněné misky s víkem, přiklopit. Do dvou hodin pustí šťávu, kterou je třeba průběžně pít – každé 2–3 hodiny cibule „pustí“ novou). Až z ní nepoteče nic, vezmi novou cibuli a udělej totéž, klidně celý týden. Nic moc chutného, ale působí opět zázračně.

A k tomu hory cibule na chleba v syrovém stavu. Netřeba dotovat bohatě a sprostě kynoucí farmaceutický průmysl. Cibuli koupíš za pár šupů a léčí příčinu, ne následek. Akorát ta cibule začne působit poměrně rychle, neděs se toho, že se začneš šíleně odhleňovat. Ber to jako pokrok – kašel už nebude suchý a ty hleny holt musí ven.

annas

Mně nejlépe zabírá divizna, používám čaj nebo tinkturu z květů divizny.

GM

Stoptussin, volně prodejný.