Lul

Co uvidí druhá strana při přidání do ignoru na facebooku?

Pokud si přidám někoho na facebooku do ignoru, zaznamená to ta osoba nějak? Bude jí skryto například to, co mám na zdi apod. nebo to bude platit například až po přidání do ignoru? Tedy staré příspěvky uvidí a nově přidané už ne? A spadá do toho i to, že mne ta osoba neuvidí už nikdy na chatu?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Uživatele můžete zablokovat a zrušit tak vzájemné přátelství. Tím dané osobě zabráníte, aby s vámi zahájila konverzaci nebo viděla příspěvky, které zveřejňujete na svém profilu Timeline.
Pokud něco budete komentovat ve skupinách, aplikacích nebo jiných sdílených místech, to blokovaná osoba uvidí.
Na chatu vás neuvidí.

Další odpovědi
anonym

Když dáš zablokovat objeví se z pravidla"om­louváme se,ale tato stránka již není dostupná"…je to oboustranné.

Ale můžeš a samozřejmě nemusíš zablokovaného opět odblokovat,tedy jestli tě ten dotyčný nemá na seznamu zablokovaných též.

Svůj seznam tebou zablokovaných osob najdeš: hlavní stánka – symbol visacího zámku – jak někomu zabráním,aby mě obtěžoval? – rozklikneš…