roxy52

Co udělat s polévkou?

Zrovna vařím dršťkovou.Přidaná paprika měla takovou mdlou barvu.Tedˇ podle toho vypadá i polévka.Co tam mám přidat,aby byla trochu červeňejší ?

Nejlepší odpověď
hanulka11

do rozpáleného tuku na pánvičce nasyp papriku a zamíchej a opatrně ji vlej do polévky
jen tak získáš tmavší barvu

Další odpovědi
dudu

Manželka do této polévky používá jako základ pytlíkový základ do guláše. Dršťková tím dostane grády i barvu.

elektrikář

Paprika strácí barvu stářím a skladováním na světle. Teď pomůže jen přidat jinou. Zítra koupit nový balíček.A zapražit na tuku.Barvivo se rozpouští jen s tukem.