hanayka

Co udělat s březí zatoulanou kočkou?

Bydlíme na sídlišti a už několikrát jsem natrefila na zatoulanou březí kočku která se jen tak potuluje kolem aut a paneláků.Nejradši bych ji někam vzala a schovala ale doma máme už jednu kočku a nevím,jak by to dopadlo.Poraďte jak jí pomoct.

Nejlepší odpověď
Alesh

Buďto si ji vezmi domu nebo ji nech bejt, ona si poradí i bez tebe. Hlavně ji nevoz někam do útulku.

Další odpovědi
nyjono

Dávej jí někam jídlo, aby tam nepršelo.
Můžeš ji taky zkusit někde pod stříškou udělat aspoň trochu jako pelíšek, zateplený. Třeba polystyrenová krabice s dírou a starou dekou apod.
Je mi jich strašně líto, ale jediný co pomáhá je kastrace. Jinak to je neřešitelná situace.