Co udělá mražený česnek, když ho dám do vroucí vody?

co udělá mražený česnek když ho dám do vroucí vody? ztraní aroma? mám ho nechat prvně povolit. děkuji

Odpovědi
panenka

ano nechejte to povolit jinak by ten česnek stratíl sílu a aroma

Rhapsody

Předně bych rozhodně nedával zamražovat česnek. Je to jedna z plodin které ztrácejí své hodnoty už pouhým zmražením. Ideální pro uchování česneku je suché, tmavé a chladnější místo, Čerstvý česnek svážeme do copu a přebytečnou nať zakrátíme asi na 5cm a zavěsíme.

Jinak bych jej klidně hodil do vroucí vody rovnou, protože už není téměř čeho se bát, že by mohl ztratit chuť nebo vitamíny, když zmizely zamražením