ƊƖȤȤƳ ƳƬ

Co to znamená, když je na nabíječce napsané 8A?

Nejlepší odpověď
Edison

Že maximální nabíjecí proud je 8A. Pozor, nabíječka a napájecí zdroj jsou zcela rozdílné věci s rozdílnými U/I charakteris­tikami, s různým přístupem ochranných obvodů, se zcela různou funkcí! Je třeba používat správný termity!

Další odpovědi
aliendrone

To znamená, že je tam napsané „8A“, bez bližších údajů ti víc nebudu namlouvat. Může to být, jak píše Edison, ale může jít i o něco jiného. Co takhle nafotit a vložit obrázek, aby bylo jasno? To je nápad, co? ;) :D :D