natushka

Co to znamená globální oteplování?

srovnávám si myšlenky a toto jaksi vůbec nevím :D prosím o pomoc a vysvětlení

Nejlepší odpověď
annas

Modrá lišta

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­39&q=glob%C3%A1ln%C3%AD+­oteplov%C3%A1n%­C3%AD&sa=Vyhle­dat#894

Další odpovědi
tom004

I,toto.

http://www.ian­.cz/detart_fr­.php?id=1327

Syd

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Glob%C3%A­1ln%C3%AD_ote­plov%C3%A1n%C3%AD

  • jednoduše, stručně, jasně, objektivně 🙂

mosoj

Globální oteplování je zvyšování průměrné teploty na Zemi. Že se zvyšuje je neoddiskutovatelné! Jestli je to nevratný jev nebo nějaká perioda se nedá s jistotou tvrdit.

Tomu kdo tvrdí, že to je bubák, doporučuji aby to zkusil jít povědět chudákům lidem kterým jsou každoročně zaplavovány jejich domovy.
Přívalové deště jsou jedním z následků zvyšování teploty na Zemi !!

anonym

Zeptej se odborníka Klause!

baghira

Zvyšování průměrné teploty na Zemi.
Ekoteroristé to chtějí využít k získání vlivu, a proto tvrdí, že za to může lidská činnost, a zcela pomíjejí fakt, že kolísání průměrné teploty je na Zemi normální cyklický jev, probíhající bez ohledu na to, co lidi dělají (a zda vůbec existují.).

Alesh

Globální oteplování je moderní bubák (dříve to byl např. čert), kterým zájmové skupiny straší masy a následně tahají dotace ze státních kas (které plní daňoví poplatníci) na nesmyslné projekty jako jsou biopaliva, solární elektrárny apod.

DDarent

Děláte si legraci??? Eště řekněte že jste blondýnka a začnu věřit že sou vážně ,,inteligentní''. (ironie)

To znamená že se golbálně oteluje.
(odpovědi ostatních to už vystihli)

WeeBear

Jinými slovy celosvětové oteplování.. Oteplování si snad už vysvětlíš z odkazů lidí, kteří odpovídali nade mnou. :)

fcoop

Golbální otelování – až jednoho zamrazí.To je asi něco strašliváckého – co to tak může být?