WeeBear

Co to znamená ‚femme fatale‘?

Zhruba tak vím, že se má jednat o žádanou ženu,.. Ale nevěděl by to někdo kratšeji a výstižněji přímým významem? Napadlo mě to tak při poslouchání písničky, s tímto slovem se setkávám často, ale úplně zcela jistě nevím význam. Předem děkuji za odpověď. 🙂
Doplňuji:
Děkuji moc! 🙂

Nejlepší odpověď
Pájo

Femme fatale je přitažlivá a svůdná žena schopná svým šarmem až nadpřirozeně okouzlit muže a podmanit si je.
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Fem­me_fatale

Dodávám, že takové potká muž za svůj život tak maximálně dvě (někdy i tři).

Další odpovědi
judita

Jedná se o osudovou ženu, taková která se nezapomíná, která není nahraditelná, je jediná, báječná…