Co to znamená?

Prosím co znamená tato značka "

Nejlepší odpověď
annas

Znak " je značkou míry palce (2,54 mm) nebo časového údaje ve vteřinách – úhel 75°26'40". Např. velikost úhlopříčky televizorů se uvádí v palcích.

Doplňuji:
http://www.mmr­.cz/getmedia/5ef244cf-4c67-4024-bf02-53d40223499d/­GetFile9_2.pdf
MULTIMEDIÁLNÍ ZPRACOVÁNÍ INFORMACÍ V CESTOVNÍM RUCHU A JEJICH DISTRIBUCE
Kolektiv autorů.

Další odpovědi
maka

taková značka snad ani neexistuje

Nuk nuk

To budou uvozovky, ale co to má společného s nakupováním a značkami, netuším.

Džanička

annas má pravdu,jsou to uvozovky,a míra,uvádí se např u televizí a notebooků na letácích s elektrem.apod.

mišulík

nic

Baby-KJ

annas to vystihla, v obchode se tim znaci uhlopricka obrazovky ;c)