agentpv

Co to tady prodávají za licence k MS office (odkaz v popisu je na kategorii Aukra) – není to nějaké levné?

https://aukro­.cz/kancelarske-aplikace

Odpovědi
Filip84

Tož co: máš MS Office, MS Office (pokud je teda nehackneš 😅) jsou licencovaným produktem, musíš si je zaplatit.

Tohle je licence na něco navíc k MS Office Professional 2021, podmínky najdeš tady: https://www.mi­crosoft.com/cs-cz/microsoft-365/p/office-2021-pro-profesionaly/cfq7ttc0h­hj9?activetab=pi­vot:p%C5%99eh­ledtab, a já čistě soudím, že hlavním bonusem je podpora Microsoft Team.

S ohledem na tu skutečnost, že originální licence stojí Kč 15,999.00, že to je cena „Kup teď!“, a že těch licencí mají na prodej 627 ks, tak to rozhodně „smrdí“. 😅

petrph

No odpovim ti snadno, licencí (I na jeden produkt) může být řada ruznych druhů, ale bez prostudování jejich podmínek nedokážeš rozeznat jestli je to výhodný nebo ne. A z toho co na Aukru to nepoznáš určitě. Navíc, co není jasný, jestli je to distributor MS co k tomu oprávnění prodávat jeho licence, a nebo nějaké co si koupil sám pro sebe a pak rozprodava. Což sice i možné je, ale je to mnohem rizikovejsi