KOPRETINNKA

CO TO JSOU KOKOTY ?

co to znamena vyraz kokotky v oboru kuchař-čišnik ve stolničeni?

Nejlepší odpověď
annas

Kokotka je nádobka na zapékání pokrmů pro jednu osobu. (Užší a vyšší kelímek s objímkou na rozdíl od gratinky nebo mušle – nižší a širší misky)

Když jsem si přečetla kokoty. Trochu jem se vyděsila. Co to je kokotka, se učí v 1. ročníku.

Další odpovědi
kokoťenko

Tak to vím náhodou úplně přesně,máte štěstí,že jdu kolem. Kokoty,nebo-li Kokotky,jsou mé děti…když tedy pominu hanlivý výraz KOKOTY

panenka

Kokotky (malé nádobky z ohnivzdorného skla)
http://www.kucharka-recepty.com/vejce-pecena-v-kokotkach-639