CR chess2017

Co to je za znak?

Nejlepší odpověď
annas

Je to znak pro odstavec.

„Odstavec je souvislá část textu ukončená znakem konce odstavce (zobrazen jako ¶, zadává se klávesou Enter). “

O formátování odstavce se dovíte v odkazu. na Word

http://old.spse­moh.cz/vyuka/wor­d/zaklady.htm

Další odpovědi
Klaproth

Netisknutelný znak pro konec odstavce.

Edison

Nezaměňovat s koncem řádku. Mají zcela jinou funkci. Jinak silně doporučuji netisknutelné znaky si při psaní textu zobrazovat. Pakk uvidíte ten maglajz, kterým pak dokument nabývá na objemu, kde je odstazení realizováno správným formátováním a kde nesprávně mezerami, kde jsou mezery dynamické a kde pevné, kde jsou použity mezery místo tabulátorů, kde jsou duplikované mezery a mnoho a mnoho alšího nesmyslného a obtěžujícího ballastu, se kterým ani není možné dokument správně formátovat, není možné dodržet jednotnost a podobně.

Johnnisek

posunutí na nový řádek a návrat vozíku.