Avatar uživatele
mosoj

Co to je fotonová šťáva a jak se získá ?

Jak se získá fotonová šťáva.
Doplňuji:
Asi se Vám také nepodařilo něco zjistit.
Další důkaz, jaké blbosti dokáží lidé zplodit.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: mosoj

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? anonym, ReHu, quentos, Jahoda, flodur, elektrikář před 5024 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Mosoji,věřím,že Vy to víte a teď se zrovna dobře bavíte.

Já osobně,ač jsem na takové věci úplně antitalent,tak myslím,že by to mohlo mít něco společného s těmi světélkujícími nápoji na diskotéce,tzn,že by se mohlo jednat o nějaký proces fotosyntézi,res­pektive fotolýzu vody.....no asi jsem úplně mimo mísu…tak čekám,co to je???,

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jahoda

Hledala jsem na několika odkazech, ale vždy to byly jen recepty s fotonovou šťávou. Nikde žádné vysvětlení. Snažila jsem se, ale bohužel… ☹

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
annas

Vysvětlení Kropítky se zdá uspokojivé, ale nechápu, že se fotonová šťáva přidává do jídla jako jedna z ingrediencí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Fotony jsou snad částice světla, těžko by se z toho dalo něco vyrobit k jídlu.Zkusil jsem se zeptat na Goglu nic neví dostal jsem odkaz na vaší otázku.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mosoj

kropitko : Opravdu nevím co se tím myslí.
Představovat si mohu ledacos, ale jak je to myšleno v těch receptech nevím.

před 5024 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

Nevím co myslí v receptech a ani nevím jestli to souvisí nějak s tím co jsem napsala. Jen si matně pamatuji ze školy,že ve vodě dochází k nějaké reakci při fotolýze,kdy ta voda ve tmě světélkuje…Ale je to už dost dlouho a asi jsem hodně chyběla…a s fyzikou jsem nikdy kámoška nebyla. Jen jak jste to napsal,tak mě napadlo tohle. Ale je to pro mě španělská vesnice,tak se omlouvám…Přiznám se,že ani nemám čas to hledat,mažu ven(sice prší,ale jen málo) pa a omlouvám se…

před 5024 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Souhlas. V létě má být člověk venku.

před 5024 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek