mosoj

Co to je fotonová šťáva a jak se získá ?

Jak se získá fotonová šťáva.
Doplňuji:
Asi se Vám také nepodařilo něco zjistit.
Další důkaz, jaké blbosti dokáží lidé zplodit.

Nejlepší odpověď
kropitko

Mosoji,věřím,že Vy to víte a teď se zrovna dobře bavíte.

Já osobně,ač jsem na takové věci úplně antitalent,tak myslím,že by to mohlo mít něco společného s těmi světélkujícími nápoji na diskotéce,tzn,že by se mohlo jednat o nějaký proces fotosyntézi,res­pektive fotolýzu vody.....no asi jsem úplně mimo mísu…tak čekám,co to je???,

Další odpovědi
Jahoda

Hledala jsem na několika odkazech, ale vždy to byly jen recepty s fotonovou šťávou. Nikde žádné vysvětlení. Snažila jsem se, ale bohužel… ☹

annas

Vysvětlení Kropítky se zdá uspokojivé, ale nechápu, že se fotonová šťáva přidává do jídla jako jedna z ingrediencí.

elektrikář

Fotony jsou snad částice světla, těžko by se z toho dalo něco vyrobit k jídlu.Zkusil jsem se zeptat na Goglu nic neví dostal jsem odkaz na vaší otázku.

mosoj

kropitko : Opravdu nevím co se tím myslí.
Představovat si mohu ledacos, ale jak je to myšleno v těch receptech nevím.

kropitko

Nevím co myslí v receptech a ani nevím jestli to souvisí nějak s tím co jsem napsala. Jen si matně pamatuji ze školy,že ve vodě dochází k nějaké reakci při fotolýze,kdy ta voda ve tmě světélkuje…Ale je to už dost dlouho a asi jsem hodně chyběla…a s fyzikou jsem nikdy kámoška nebyla. Jen jak jste to napsal,tak mě napadlo tohle. Ale je to pro mě španělská vesnice,tak se omlouvám…Přiznám se,že ani nemám čas to hledat,mažu ven(sice prší,ale jen málo) pa a omlouvám se…

mosoj

Souhlas. V létě má být člověk venku.