Co to je beta verze nějakého programu?

Nejlepší odpověď
rynek878

Betaverze je softwarový produkt, na kterém je již opravena většina chyb, nicméně je pořád nestabilní a na jeho chování se nedá spolehnout. Teoreticky lze říci, že takovýto produkt může mít i destruktivní účinky pro ostatní software počítače.
více zde:

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Be­ta_verze

Další odpovědi
GangstaHelper

Beta verze je taková, která ještě něbyla oficiálně dokončena a potřebuje ještě doladit, k tomu je ale třeba zkoušení ve velkém množství, aby se skrytější vady projevily.