Rokio

Co spáchal nejtěžší český zločinec, který je v současné době u nás ve vězení na doživotí?

Řekl bych, že Jiří Kajínek to není. Jsou u nás daleko horší zločinci.

Nechtěl bych znát jméno našeho nejhoršího doživotně odsouzeného zločince, který si do teď odpykává svůj trest, ale zajímá mě, co provedl.

Nejlepší odpověď
marci1

Seznam vězňů odsouzených na doživotí v ČR
Ke konci roku 2016 bylo v České republice celkem 48 doživotně odsouzených vězňů, z toho tři ženy.
Podrobně: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Do%C5%BEivot%C3%AD

Další odpovědi
Ušel ventil

Stodolovi – 8 vražd ,
Spartakiadní vrah – 11 vražd,
Orličtí vrazi – ?
https://www.a­haonline.cz/cla­nek/trapasy/1417/zlo­ciny-po-cesku-10-nejbrutalnejsich-masakru.html

Edison

Vraždu. Za nic jiného u nás nikdo doživotí dostat nemůže.

Evuše

Pro mě teda ze spisů, co jsem měla k dispozici byl nejhorší případ, co byl jak vražda z amerického filmu + samopaly, prostitutky – Sohibek Juldašbajev a zabití vietnamské rodiny (otec, 7 letá dcera, těhotná manželka; vrátný, neprokázaná vražda další paní a kvůli tomu se ještě sama zabila jeho manželka, učila tu dívku, kterou zabil) – Bohumír Vacík.

Rokio

pro VŠECHNY: Chtěl bych to ale vědět více do podrobna. Co konkrétně udělal nejtěžší český zločinec a kolik zločinů spáchal? Které měl přitěžující okolnosti a co ho k tomu vedlo?
Edison: Není to vyloženě špatná odpověď, ale zkus ji více rozepsat. Možná jsem se také já špatně vyjádřil. Každopádně děkuji za reakci, ale zkus svoji odpověď upravit.