Co si o tom myslite?

ma sestra bydli v panelaku,na jejim patre se otevrel "privat"byt ve kterem se nabizeji eroticke sluzby,nikdy jsem nad takovou veci nepremyslela nebot se me netykala,ale ted uvazuji jak bych se chovala ja,jak vysvetlit detem 6,8 let,kteri se ptaji proc tam chodi jen panove?jak byste reagovali vy nechalo by vas to v klidu?

Nejlepší odpověď
rynek878

Na to se dost těžko odpovídá,teď Vám řeknu,že bych z toho nedělal žádnou vědu a dětem vysvětlil,že tam je třeba nějaká kancelář.Ve zkutečnosti se potom člověk chová úplně jinak,protože se ho to začne bytostně týkat.

Další odpovědi
kropitko

No určitě bych byla rozčílená,zřejmě bych zašla i na příslušný úřad a zjistila,zda na tuto živnost mají vůbec povolení,prostě jestli je vše tak jak má být. No a děti…jak píše Rynek,je tam prostě kancelář,zázemí nějaké firmy apod…Rynku dost dobrý,to by mě nenapadlo,já bych jim při své povaze řekla,že je to tam samá šlápota.

anonym

Burak,deti v tomhle veku,ikdyz se nam to zda nepochopitelne,tak uz vi co jsou eroticke sluzby,ne az tak,ale urcite tusi,ja bych jim nelhala,aby vam jeste nekdy neco verily.Ale jak setrne sdelit tu pravdu?Nezavidim vam to,a jsem zvedava na dalsi nazory ci rady.

ten který je

Mne zaráží že takovýto klub byl zřízen v paneláku – bože to je hrůza!Představte si ty hlasové úlevy a to umakartové jádro 😁 Jinak bych to řešil na domovní schůzi.Někdo přeci musel dát souhlas.

anonym

PANÍ BURAK JE TO HRŮZA,ALE BĚŽTE S TÍM NA MÍSTNÍ RADNICI A ZJISTĚTE JAK TO SKUTEČNĚ JE. I KDYŽ JE TEN BYT PRIVÁTNÍ, NEZNAMENÁ TO, ŽE MOHOU BUDIT VEŘEJNÉ POHORŠENÍ A DÁVAT TÍM ŠPATNÝ VZOR DÉTEM. ---ZAJ-PO