Avatar uživatele
ahold

Co si myslíte o postoji aktivistů k soudnímu rozhodnutí o vyklizení a opuštění centra Klinika v Praze na Žižkově?

Tu budovu obsadili bez jakéhokoli nároku na vlastnictví. A ani několikáté soudní rozhodnutí o vystěhování nerespektují. A nyní probíhá další taneček za přítomnosti exekutora a samozřejmě smečky novinářů.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? klumprt, Czechball před 1946 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Klaproth

Nerespektovat rozhodnutí soudu je normální. Viz ČSSD a jejich dluh, či Zeman a jeho omluva Peroutkově vnučce. Nerespektují a nic se neděje.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Myslím si, že je to parta podivně smýšlejících kteří se rozhodli netít pravidla a zákony. Překvapuje mně postoj policie a represivních složek. Proč máme toto platit z našich daní? Pokud se nastěhuji k někomu do domu, tím že tam budu bydlet, ta mně vystěhují během půl hodiny. Proč to tedy u nich nejde?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Edison

Domáhají se demokracie. Přitom nerespektují vlastnická práva druhých, nerespektují zákony, ani rozhodnutí soudů. Co si o nich myslet???

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… já si o těch *** **** * ***** ****** ***** **** **** a ještě bych dodal, že: ***** ***** **** …

… holt, novodobí komouši …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
autacek

Na tomto případě je názorně vidět, jak těžké je v našem státě domoci se práva.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Myslím si, že už dávno tam neměli být. A když to nejde po dobrém…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Proč jim upíráte „nárok na vlastnictví“?
Pokud vím, může každý náš občan vlastnit nějaký majetek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Je to jen jedna z neskutečného množství ukázek zhovadilosti systému. Je třeba hledět „trochu dál“! Správná otázka je – co s takovým systémem, který nejen že něco takového připustí, ale dokonce benevolentně toleruje? ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Možná je to diskriminace a novináře nehanět to dělá jen nájemce Hradu

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ahold

Kryšpín
Smečkou nemyslím hanlivé označení. Pouze množství.

před 1946 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ahold

Ivzez
Doplňuji/opravuji v textu: Tato budova má vlastníka. A od něho nedostali souhlas k obsazení a užívání.

před 1946 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ivzez

Napsal jste:
»Tu budovu obsadili bez jakéhokoli nároku na vlastnictví.«

Vím sice, že to míníte ve vztahu k cizímu majetku, ale je
to nejen nepřesná informace, tou větou lidem upíráte právo,
které jim dává zákon. (Na to jsem reagovala.)

před 1946 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek