Kaxx

Co si myslite o Nikonu d90?

Vim ze je to starsi fotoaparat a tudiz na nej nepasuji vsechny objektivy. Ale kdybychom mezi objektiv a telo dali mezikrouzek tak by se mohl dat jakykoliv objektiv ne? Jsem amater a nevim jestli to jde. Predem dekuji za odpovedi. 🙂

Nejlepší odpověď
Emefej

Nikon D90 má bajonet Nikon F, což je běžný typ připojení objektivu. Měly by tudíž na něj jít nasadit všechny nikoňácké objektivy.

Další odpovědi
Lamalam

Pasují na něj všechny objektivy s bajonetem F, ale autofokus bude fungovat pouze u AF-S a AF-I. U ostatních se musí ostřit ručně.