_136

Co si myslíte o aukčním webu Aukro?

Připadávám zlodějský a překupnický.

Nejlepší odpověď
annas

Jde o server, na němž je možné sledovat hodnocení prodejců a zařídit se podle toho. Ale i zde se najdou podvodníci. Už někdo dřív vložil podobnou otázku, že mu někdo poslal cihlu,

I já jsem byla podvedená, zaplatila jsem zboží předem, ale po mnoha urgencích jsem zásilku nedostala. Nahlásila jsem Aukru, ale i na policii, bylo nás víc podvedených, takže všichni podvod nahlásili – hromadná žaloba – dotyčný byl odsouzený, všechny peníze získiané podvodem musel vrátit . Trvalo to sice dlouho, ale peníze za nedodané zioží jsem získala zpět. Takže v tom je jistota, že o peníze nepřijdete, pokud postupujete podle pokynů serveru.

Další odpovědi
elkon

Nic, nezajímá mě.

plebs

Já jsem spokojen jak při prodeji tak při koupi podívám se jaké má amant hodnocení a dle toho pokračuji.

Hlada

Je to vynikající způsob, jak koupit levně věc, kterou někdo jiný nepotřebuje. Přes Aukro jsem koupil mnoho desítek, možná i stovek věcí sběratelských, použitých funkčních, k oprave i nových. Nikdy jsem neměl sebemenší problém. Mohu vřele doporučit.

Emefej

Nepoužívám. Nemyslím si nic.

Arne1

Už dávno to není aukční pro soukromníky

Filip84

Já jsem tam měl problém jenom jednou s uživatelem, který byl odstaven, ale to spíš problém komunikační, než že by mne tam někdo ošidil. A to jsem tam toho nakoupil mraky, tiskárnu mám z aukra, notebook, na kterém teďka píšu, hromadu telefonů, stínidla na světla, boty, oblečení, a už ani nevím, co. Účet tam mám od roku 2008, nakupuju každý rok – někdy víc, někdy míň – a nikdy žádný podvod.

Ono je to, taky, o tom, že ty podvodné nabídky trčí na sto honů! 🙂

Taky spousta lidí má všelidové představy, tvořené zkomoleninama z Goebbelsovy skříňky, či hospodskými kydy, a pak se diví. Když nakupuješ cokoli od fysické osoby nepodnikající, tak nejde o spotřebitelský vztah, záruku, tedy, máš jenom na to, co prodejce garantuje, nebo na to, co si vymíníš. Rozhodně nemáš nárok na reklamaci, protože ti dvacet let starý mobil, vydražený za stovku, za týden začoudil a bylo po něm. Já jsem s tím srozuměn, co potřebuju vědět, na to se doptám, když je prodávající debil, jdu od toho, stejně tak, když chce prodat za každou cenu – obojí nevěstí nic dobrého.

df

Proč zlodějský? Je to okopírované podle ebay. Myslím, že to patří skupině allegro, která skupuje po světě, co může. V čr např. Heureka, Mall, aukro. Samotné allegro, které už také nepatří polákům vlastní nekolik firemz Anglie, Francie a tak

cochee

df: Aukro patřilo pod Allegro mezi lety 2011–2016. V současnosti je majitelem něco, co se jmenuje Pale Fire Capital. cs.wikipedia.or­g/wiki/Aukro