slad08

Co si myslíte o…?

Mám možnost koupit za dobré peníze herní konzoly PSP 3004. Byl bych rád, kdyby jste mi napsali nějaké klady a zápory této konzole, pokud máte s ní zkušenost. Děkuji

Odpovědi
Deter

Známý si jí před nedávnem koupil a je spokojený. Hry, možnost propojení více PSP a hraní multiplayeru (přes integrované wifi), hudba, filmy, obrázky, kvalitní display, web browser, skype a určitě plno dalších aplikací z toho dělají zajímavou multifunkční hračičku, o které jsem poslední dobou začal taky přemýšlet :)