Anka1597

Co si mám vzít za oblečení na jízdu na koni?

Jedu na týden se starat o koně a jezdit na nich. Vůbec netuším, co mám mít za oblečení, boty,… atd na sebe. Předem děkuji za odpovědi. 🙂
Doplňuji:
Nějaké elasťáky, holinky nebo kozačky, co vypadají, jako jezdecké boty?

Odpovědi
anonym

Nějakou kokosku na hlavu, to především, pak, pokud nejezdíš často, protože by se to nevyplatilo kupovat tak nějaký dlouhý kalhoty, spíš elastický, když jsem měla normální rifle, udělaly se mi modřiny a na vnitřní straně, kousek nad koleny, i když jsem je měla zastrčené v botách, na tělo něco pohodlnýho, podle počasí a hlavně ty boty, aby měly malý podpatek, nebudou ti klouzat ve třmenech, to je to, co do toho strčíš nohy 🙂, ale tady je odkaz, přečti si to .....http://www­.magazinpegas­.cz/jezdecke-obleceni-co-vse-budete-potrebovat/

Advance

Jako kalhoty mohu za sebe doporučit normální dlouhé legíny!! Boty a helmu jsem nikdy neřešila jelikož se u nás na ranči půjčují.

Týý

Legíny docela dost kloužou nejen na koňské srsti, ale i v sedle! Doporučuji si určitě koupit, nebo vypůjčit <a href=„https:/­/equestrians.cz/459-helmy“>helmu na koně</a>. Jinak zbytek tak nějak podle uváážení. Bunda, a holínky (v těch se nejezdí!), kdyžby bylo bláto. Na ježdění si vezmi nějaké kalhoty aspoň z džínoviny a boty pevnou obuv. Takovou, abys měla zpevněný kotník. Nejlepší by byla perka, ale jestli se ti nechce kupovat, postačí dobrý trekovky.

Týý

https://eques­trians.cz/459-helmy tady určitě najdeš fajn helmu na koně na pár kaček :)