Anténka

Co si mám vzít?

Chtěla jsem se zeptat, co si většinou nosí děti na první školní den za věci či pomůcky. Jsem z toho trochu vedle, protože každý říká něco jiného. Děkuji za odpovědi.

Odpovědi
zzzzz

Já myslím, že tužka a sešit budou stačit.

led

Záleží od ročníka a typu školy. Najlepšiie je opýtať sa priamo v škole. Niekde totiž sa učia od prvého dňa, niekde v prvý deň preberajú len organizačné veci a zvyšok venujú zážitkom z prázdnin.
Písacie pomôcky, tašku na učebnice a niečo na prezutie, ale treba v každom prípade.

bolak

Za našich mladejch dob :)) tužku a blok, v dnešních dobách bude stačit mobil, kor když je na něm i rekordér.