EMELOUN

Co si mám stáhnout na lyžák?

Za pár dní jedeme na lyžařský výcvik, pojedeme 8 hodin a já potrebuju tipy na písničky, filmy, seriály… mám pocit, že jsem vyčerpala všechny možnosti. Prosím o pomoc! Dekuju všem, co něco napíšou.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Jestli už nosíš, tak podprsenku. Nebudeš tomu věřit, ale kluky tahle „vymoženost“ děsně irituje. ;) :D :D

Další odpovědi
dubraro

Knihu.

Gus_Fring

Všech 62 epizod Breaking Bad – Perníkového táty.

elkon

Neznáme tvůj vkus a zájmy. S těmi „tipy“ to bude tedy horší.

Beno

MP3 přehrávač.

Rys95

Koledy

quentos

Učebnici češtiny.

Hlada

Neporadím. Když jsme jezdili na gymplu na hory, tak jsem bral s sebou kytaru, sešit s akordy a karty. Na lyžák, kde bychom čučeli do telefonu se špunty v uších, bych nejel.