Tw!st

Co si mám pořídit ? ( tablet x iPod )

dobrý den, chci si něco koupit s čím se budu bavit po případě fotit atd… chci něco do 5 tisíc a nevím jestli si mám koupit tablet http://aukro.cz/vy­konny-9-7-tablet-ips-8gb-1ghz-android-4-0-i2714717422.html#tab­sAnchor nebo iPod http://www.da­tart.cz/MP3-prehravac-herni-konzole-APPLE-iPod-touch-white-4-gen-8GB.html?utm_sou­rce=heureka.cz&ut­m_medium=price­indexer&utm_cam­paign=feed a taky bych se chtěl zeptat když iPod 4. generace má 1 jádrový procesor a př. samsung galaxy s III 4 jádrový procesor je to znát ? neumím si představit že na iPodu s 1 jadrem když si něco stahnu z AppStoru tak se mi to bude sekat nebo to nerozjedu ? i když mám 1 jadro tak bych měl rozjet vše co nabízí AppleStore nebo google play ne ? prosím o odpovědi, děkuji.
Doplňuji:
díky za odpovědi a ještě by mě zajímalo když si teda koupim iPod který má 1 jádrový procesor tak jestli když si stáhnu nějakou náročnou 3D hru např dead trigger tak jestli to rozjedu a jestli se mi to bude sekat nebo ne. a ještě poslední věc jestli že si udělám jailbreak půjde tam siri ? a nespomalí jailbreak nijak systém ? více odpovědí já budu psát v diskuzi jelikož přes doplnění to jde jen jednou.

Nejlepší odpověď
Bedy

Tyhle laciné tablety s Androidem jsou pomalé, nic nevydrží, mají hrozný display. Za málo peněz málo muziky.
Určitě běžte do iPodu.

Další odpovědi
marek.29

Dvěma slovy? iPod proboha! :)
Jinak ty asi nemáš moc zkušenosti s iPhonem nebo iPodem Touch co? Jinak bys totiž věděl, že genialita Applu v iOS tkví v jednoduchosti.. miliony aplikací pro jednu obrazovku.. horší je to na android miliony zařízení od mobily po tablety neznámý… znáš to. Takže sekání nehrozí – vše se testuje na zařízeních když to jde do prodeje ;) má to výstupní kontrolu – pokud něco nesedí jak má, oni tu appku tam nepustí

Jinak s těma jádrama si taky vedle :-p (http://mobil.id­nes.cz/iphone-5-je-nejvykonnejsi-smartphone-dsd-/iphone.aspx?c=A121002­_011536_iphone_a­da ) tu máš celkem objektivní test si myslím od idnesu :( M.

Kdo někdy držel v ruce iPad – nemůže už jinak. Skvělá optimalizace, přesný ovládání a né jak na tabletu (shoddou okolnosti máme doma „Rádobytablet“ od firmy POIN T OF VIEW :D a nejenom že to nereaguje místama to dopisuje s 2minutovým zpožděním.. :) zkrátka tablet dneska ještě neumí všichni vyrobit pořádně :( je to sice krásná představa že iPadům někdo řekne a ste druzí :)

Jinak kolem Applu se už docela dlouho motám takže kdybys měl ještě dotaz sem ti k dispozici na mailu marek.29(zavináč)
seznam.cz
Doplňuji:
My můžeme taky odpověď doplnit jen jednou – proto ti doporučuju napsat mi na mail kdybys měl ještě nějaký dotazy (marek.29-zavináč-seznam.cz) 😉

Jinak nevim proč furt vytahuješ to jednojádro :D zníš jako ti androiďáci co prahnou po možnostech nastavit si i teplotu baterie na nabíječce tohle jablíčkáři vůbec neřeší!! :-p ti si prostě a jen užívají.. ale zpět k tvýmu dotazu: JELIKOŽ Dead Trigger jede i na iPhonu 3GS (- zjisti si klidně kolik má jader – tipuju žádný :) tak na iPodu 4th gen nebudeš mít jedinej problém! Za to ti ručím.. ;) Nejen že hru rozjedeš ale 100% se ti nebude sekat protože je ODLADĚNÁ v AppStoru – Apple nepustí do Storu nic co předtím neozkouší a proto zařízení starší (iPhone 3G) už třeba nespustí většinu aplikací..

Po jailbreaku mi odešel poslední iPod Touch zničeho nic :( nemůžu tvrdit že to bylo tím jailbreakem – rok sem ho normálně používal ale pak byl na vyhození a jen díky Apple Exchange programu z http://www.io­pravna.cz/ sem nebyl bez iPodu uplně :)

Nevim přesně co udělá JB se Siri a systémem.. každopádně je to neautorizovanej zásah a já už bych si dnes raději aplikace kupoval :) zase tolik toho nehraju že místo krabičky cigaret bych si nemohl dovolit aplikaci ;) už sem měl 2 iPody a na obou JB na tom třetím už sem z toho vyrostl.. Další dotazy na mail teda :-p

dvdk

Proboha, od APPLE si nic nekupuj, jsou to drahý šmejdi.