CarJa

Co si mám koupit k Vánocům?

Ahoj potřebuju poradit. Možná ze to bude znít namyslene ale jelikož uz všechno co jsem si přála mam a mamka mi rekla ze si mam vybrat nějaký dárek tak vůbec nevím jaky. Chtěla bych něco s čím se dá něco vyrábět :)říši. Odpovezte
Doplňuji:
Mam uz notebook, tablet , mobil i zvířátka:)

Nejlepší odpověď
www

Podle tvého dotazu, kdy nevíš co potřebuješ, soudím, že máš naprosto vše.
Zamysli se nad svou otázkou!

Další odpovědi
Psychotic

PlayStation 4. Věř mi, nic není tak sexy jako holka, která mi dokáže natrhnout triko ve Fifě 🙂

Sůwa

Já už jsem si koupila tohle :
http://www.e-dilna.cz/sady-klicu/sada-naradi-extol-lady-23ks-ruzova-barva-p-153427.html?cPat­h=220340
Sice už mám spoustu nářadí, ale neodolala jsem… 🙂

Front

šicí stroj

Sarrow

To záleží na tvých zájmech, já bych si třeba koupil novou kytaru ;)

marci1

Třeba kurs keramiky, kreslení. Nebo můžeš plést, háčkovat, vyšívat, šít. Možností je spousta. Nemusí to být jen technika nebo oblečení a drahé věci. Je hezké, že máš zájem něco vyrábět.

kobranek

Tendle noťas (Je to jenom příklad) http://notebo­oky.heureka.cz/hp-probook-4545s-h5k12ea/speci­fikace/

Namy

Dřevo, kladivo, hřebík.....