Sawy7

Co shledáváte vtipného na knize Don Quijote? (nejlépe příklady)

Nejlepší odpověď
annas

Zřejmě máte rozebrat satirický rytířský román. Musíte sám poznat, co je vtipné.

Osobně shledávám v románu vtip, parodii, ironii až sarkasmus, groteskní situace, smích se mísí s tragédií.

Třeba „rytíř smutné postavy“, „větrné mlýny“ atd.

Další odpovědi
led

Presuň si dej do súčasnosti, do prostredia, ktoré poznáš – do školy, sídlisko, kde bývaš… Hrdinov umiestni do súčasných školských postáv, známych zo svojho okolia a zbadáš odrazu život.
Je to vtipne, ako paródia ukázaný skutočný život.

bolak

To se ptáš mě? To vážně paní učitelku zajímá můj názor na tuto knihu? Nu tak vyřiď že děkuji za optání.

Hamon

"Vaše odpověď:

Přečti si ho nebo za vypracování domácího úkolu zaplať :)

byla smazána administrátorem z důvodu: Ostatní.
Otázky a odpovědi, které nejsou v souladu s kodexem serveru, nebo neodpovídají zaměření serveru mohou být administrátorem smazány.

Odpovědi.cz"

Gratuluju adminovi k jeho genialitě :D

led

Žít ve snách, nesplnitelných snách,
a jít tam, kde by smělý se bál.